KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534496
nr 1453 4496
Gunnar Hallerdal, figurer. Signerad, daterad -65. Olja på pannå, 114x81, yttermått inklusive ram: 124x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:43:05
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)